[C] Ampoule Anti-Ox 30ml

Antioksidan C vitamini serumu
0 Yorum
Yenileyici, kırışıklık karşıtı, ışıltı ve canlı bir görünüm sağlayan konsantre bakım.

Ürün Açıklaması

Donuk, yorgun cilt, düzensiz cilt, ince çizgiler ve kırışıklıklar için ideal olan SVR Ampoule [C] Anti-Ox C vitamini serumunu keşfedin.

Parlak bir cilt için %20 optimize edilmiş C Vitamini! Optimize edilmiş C vitamini içeren bu ultra konsantre serum, parlak bir cilt ortaya çıkarmak ve yorgunluk belirtilerini azaltmak için cildi anında yeniden şarj eder. Günden güne cilt daha eşit tonlu ve aydınlık görünür.

1 uygulamadan sonra: + %75 (1)  tonlanmış cilt
7 gün sonra:
• + %17  parlak cilt(2)
• + %18  eşit cilt(4)

28 gün sonra:
• Yorgun cildin %90'ı (3)
• Donuk cildin %97'si canlanır(3)

(1) İlk uygulamadan hemen sonra 30 katılımcı dermotolojik puan (2) Günde 2 kez uygulama 7 gün boyunca 30 katılımcı dermotolojik puan (3) Kişisel değerlendirme 32 kadın 28 gün boyunca günde 2 kez uygulama (4) 30 katılımcı günde 2 kez uygulama 7 gün boyunca kişisel değerlendirme

Nasıl Çalısır?

Cilt yaşlanması kırışıklarla sınırlı olmadığı için SVR Ampoule [C] Anti-Ox C vitamini serumu cildi bütünüyle destekler. Kaç kişinin cilt düzensizlikleri, kırışıklıklar ve ince çizgilerle ilgilendiğini söylediğini biliyor musunuz? Hala çok fazla!

C vitamini, formülü o kadar kolay olmayan harika bir klasik! Saf haliyle zaman içinde kararsızlaşır, başka bir deyişle özelliklerini kaybeder ve artık etkili değildir. Görülebilir, fark edilir çünkü rengi kahverengiye döner. Peki etkinliği nasıl en üst düzeye çıkarılabilir?

SVR optimize edilmiş bir form kullanılır. Bu optimize C vitamininin % 20'si saf C vitamininin % 17'sine eşdeğerdir. Yapısı C vitaminine benzer ve saf C vitamini ile aynı özellikleri sağlar, ancak zaman içinde kolay bozulmaz, stabil ve etkilidir. Sonuç: Ampul [C], cilt pillerini şarj eder, etkili bir destek sağlar ve dahası, açıldıktan sonra 9 ay boyunca saklanabilir.

Komedojenik olmayan. %50 hassas cilt üzerinde dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.

İÇİNDEKİLER : AQUA/WATER/EAU, 3-O-ETHYL ASCORBIC ACID, PROPYLENE GLYCOL, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, PROPANEDIOL, ETHOXYDIGLYCOL, PENTYLENE GLYCOL, DIGLYCERIN, XYLITYLGLUCOSIDE, ALGIN, DISODIUM PHOSPHATE, EVODIA RUTAECARPA FRUIT EXTRACT, GLYCERYL POLYACRYLATE, METHYL DIISOPROPYL PROPIONAMIDE, POTASSIUM PHOSPHATE, PULLULAN, SERINE, TREHALOSE, ANHYDROXYLITOL, SODIUM HYALURONATE, UREA, XYLITOL, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SODIUM CITRATE, PARFUM (FRAGRANCE)

İçerik listesi değişebilir; satın aldığınız ürün üzerindeki listeyi kontrol etmenizi öneririz.

Nasıl Kullanılır ?

Birkaç damlada özelleştirilmiş bir rutin: Sabah ve akşam normal kreminizden önce uygulayın veya doğrudan kreminize karıştırın. Göz çevresinden kaçının.

Cildin parlaklığını daha da artırmak için [SPF30] Ampul Korumamız ve [C] Anti-Ox Köpük Maskemizle birlikte kullanın.
Livraison offerte à partir de 40€